Rubriky
Novinky

První týden na Slovensku: práce i dobrodružství

První týden praxí na Slovensku je za námi a můžeme říct, že si to tu opravdu užíváme.

Začátky byly sice trochu chaotické, ale rychle jsme si zvykli. Každý den sbíráme nové zkušenosti, poznáváme jiný způsob práce i nové lidi. Dává nám to hodně nejen do školy, ale i do života.

Kromě práce si umíme užít i volný čas. Nechybí sranda, společné chvíle a zážitky, na které jen tak nezapomeneme. Stihli jsme také výlet do Bratislavy, kde jsme nasáli skvělou atmosféru a objevili další krásy Slovenska.

Pokud to takhle bude pokračovat dál, máme se ještě na co těšit.

 
Filip Bartoš, 3.C