Střední roku

Co je to spinning?

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod. Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů. Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Klademe důraz na správnou techniku jízdy na kole. Získané návyky lze velmi dobře uplatnit v terénu na kole horském i silničním.

Výhody spinningu

  1. účinné kardio cvičení
  2. udržení a zvýšení fyzické kondice
  3. udržení a redukci váhy
  4. dobrý pocit

Je to pro Vás?

Ano! Hubené i silnější - muže i ženy všech věkových kategorií. Spinning je účinné kardio cvičení, které je vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří si chtějí zlepšit a udržet fyzickou kondici.

Co na lekci?

čisté boty s pevnou podrážkou

sportovní oblečení

malý ručník na otírání potu

láhev s pitím

Přijď si zacvičit!

Rezervace online

Rezervace

Využíváme vlastní rezervační systém, který obsahuje kredity. Jednotlivé lekce si můžete rezervovat online přímo zde na stránkách školy.

Cena jedné lekce je 60 kreditů, kdy jeden kredit odpovídá jedné koruně.

Na lekci musí být přihlášení minimálně 3 lidé, jinak se lekce neotevře.

Kredity si můžete dobít v sekretariátu školy, nebo online zde na webu. Více informací naleznete na stránce o kreditech.

Rezervaci můžete kdykoliv zrušit do 6 hodin před zahájením lekce, poté můžete lekci zrušit, ale kredity Vám nebudou navráceny.

Získej první lekci ZDARMA!