Rubriky
Novinky

Den otevřených dveří a prezentace OA na základních školách

Naše škola přijala pozvání paní ředitelky ZŠ Františka Kupky v Dobrušce a pana ředitele Základní školy a mateřské školy Častolovice. V Dobrušce možnost studia na naší obchodní akademii prezentovala žákům 9. tříd paní učitelka Radka Jašková již 12. října, v Častolovicích se této role zhostila 9. listopadu paní učitelka Pavlína Kotoučová v doprovodu Denisy Míkové (žákyně 4.B). Všechny zodpověděly spoustu zvídavých dotazů od velkého množství zájemců. Zároveň lákaly na Den otevřených dveří, který se odehrál 10. 11. 2023.
Ten se velice vydařil. Historická budova doslova „praskala ve švech“. Pro zájemce o studium, jejich rodiče, a dokonce i pro bývalé žáky, kteří se přišli podívat a pozdravit se svými bývalými pedagogy, byl přichystán bohatý program.
Prováděli sami žáci OA TGM. Prohlídku zpestřilo šest speciálních učeben. V nich se měli návštěvníci možnost dozvědět o zahraničních odborných praxích, novém projektu Green Erasmus, přípravném kurzu z matematiky, fiktivních firmách, účetnictví a ekonomice, kroužku a kurzu českého jazyka pro cizince a výuce IT.
Něco na zub si mohl kdokoliv koupit v bufetu, který připravili žáci 4.B.
Byl to vydařený den. A pokud jste ho nestihli, přijďte se k nám podívat v pátek 12. 1. 2024, kdy se uskuteční druhý Den otevřených dveří. Případně neváhejte a využijte možnosti individuální prohlídky školy. Těšíme se!